ТОВ «АВД Україна»

ТОВ «АВД Україна» є представником торгової марки AWD Interior (Республіка Польща) на ринку України з 2005р. Фірма імпортує аксесуари для ванних кімнат та товари для гардеробу, які можна використовувати для внутрішнього облаштування житлових та офісних приміщень, готелів і т.п.

Місія фірми – стабільність та найбільший асортимент.

Завдяки такій позиції, ТОВ «АВД Україна» впевнено збільшує географію поставок, кількість клієнтів та товарооборот. Це підтверджує статус Лідера Галузі 2012р., присвоєний Національним бізнес-рейтингом.

На території України з нами вже працюють понад 200 торгових партнерів, яким запропоновано зручні та вигідні умови співпраці, прямі поставки та високий рівень обслуговування. За останній рік ТОВ «АВД Україна» розробила та надала своїм клієнтам в користування фірмові стенди під продукцію на суму понад 135 000,00 грн. , а також рекламну продукцію ( постери, буклети, наклейки та ін.) на суму понад 30 000,00 грн. Прийнята ТОВ «АВД Україна» політика співпраці з партнерами дозволяє їм брати активну участь у формуванні пропозиції, а також надбанні взаємної, солідної позиції на ринку України.

Для наших клієнтів ми пропонуємо продукцію з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Асортимент продукції постійно розширюється, завдяки чому досягається його висока привабливість та конкурентоздатність. ТОВ «АВД Україна» щокварталу впроваджує на ринок України «новинки» зі значним випередженням конкурентів… І деякі позиції залишаються «ексклюзивом».

КОРЗИНА