ТОВ «АВД Україна»

ТОВ «АВД Україна» – єдиний офіційний представник торгової марки AWD Interior (Республіка Польща) на ринку України з 2005р. Фірма імпортує аксесуари для ванних кімнат та товари для гардеробу, які можна використовувати для внутрішнього облаштування житлових та офісних приміщень, готелів і т.п.

Місія фірми – стабільність та найбільший асортимент.

Завдяки такій позиції, ТОВ «АВД Україна» впевнено збільшує географію поставок, кількість клієнтів та товарооборот. Це підтверджує статус Лідера Галузі, присвоєний Національним бізнес-рейтингом.

На території України з нами вже працюють понад 200 торгових партнерів, яким запропоновано зручні та вигідні умови співпраці, прямі поставки та високий рівень обслуговування. Прийнята ТОВ «АВД Україна» політика співпраці з партнерами дозволяє їм брати активну участь у формуванні пропозиції, а також надбанні взаємної, солідної позиції на ринку України.

Для наших клієнтів ми пропонуємо продукцію з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Асортимент продукції постійно розширюється, завдяки чому досягається його висока привабливість та конкурентоздатність. ТОВ «АВД Україна» щокварталу впроваджує на ринок України «новинки» зі значним випередженням конкурентів, а деякі позиції залишаються «ексклюзивними».

КОРЗИНА